Гю Грант виграв справу про прослушку свого телефону


Гю Грант виграв справу про прослушку свого телефону

 Суд встав на сторону Гю Гранта в справі про незаконне прослуховування його телефону. Акторові вдалося довести, що журналісти видань Daily Mirror, Sunday Mirror і Sunday People мали доступ до його голосової пошти протягом десяти років.

Тепер групі видань доведеться виплатити Гранту компенсацію. Йдеться про велику суму, яку Гю планує передати організації Hacked Off. Він сподівається, що цей судовий розгляд стане відмінним прикладом для інших представників «жовтої преси».
"Ця справа стосується не тільки того, що вони зробили з моїм телефоном і з телефонами близьких мені людей. Суд ясно дав зрозуміти, що злом телефонів і інші незаконні способи збору інформації видання Daily Mirror, Sunday Mirror і Sunday People застосовували в промислових масштабах," - заявив Грант журналістам.
Нагадаємо, що скандал з прослуховуванням телефонів знаменитостей і пересічних громадян спалахнув в 2011 році. Тоді Грант вперше висунув звинувачення на адресу групи видань. Актор заявив, що нечисті на руку журналісти переслідували його самого і деяких його друзів.
Тегі: хью грант
Сергей Задко 06 лютого 2018


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено