І ти, Алеку?


І ти, Алеку?

Граючи на випередження, Алек Болдуін називає себе «сексистом» та просить вибачення за дискримінацію жінок.

Як нам стало відомо, в четвер 59-річний Алек Болдуін в прямому етері Tonight Show зізнався, що в минулому неодноразово дозволяв собі прояви сексизму.
Після отримання престижної нагороди від Paley Center for Media, Болдуін зробив, за його словами, необхідне зізнання в світлі поточних голлівудських секс-скандалів.
- Так, в минулому я неодноразово проявляв сексизм по відношенню до жінок, - зізнається «Тінь». - Я дозволяв собі над ними сміятися, недооцінювати та принижувати. В цілому, ця риса мені не властива, але періодично таке траплялося. В принципі, цим грішать багато чоловіків, тому нам усім зараз дуже потрібно створити правильну, комфортну та чесну атмосферу - від цього ми станемо більш продуктивними. Багато факторів, з якими ми сьогодні вимушено стикаємося, впливають на нашу працездатність.
На питання про секс-скандали, що вирують нині Голлівудськими пагорбами, актор відповів, що знав про деякі речі, чув плітки, але навіть не здогадувався про масштаби.
«Всі ці камінг-аути вразили мене своєю кількістю!» - емоційно підвів підсумки Алек Болдуін.
А ми нагадаємо читачам, що перша дружина актора - Кім Бесінджер - зіграла роль другого плану в сіквелі «П'ятдесяти відтінків сірого».
Тегі: болдуин, каминг, аут, сексизм, женщины, скандал
Pavlo Chaplygin 04 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено