007

Ідріс Ельба одружується на сомалійській королеві краси


Ідріс Ельба одружується на сомалійській королеві краси

 Британський актор Ідріс Ельба готується розлучитися зі статусом холостяка. На початку 2017 го Ідріс зізнавався, що розчарувався в інституті шлюбу і більше не хоче про це навіть думати.

Всьому виною - два розлучення актора. У 2003 році Ельба розлучився з візажистом Ханною Норгаард, відразу після народження у них спільної дочки. Через три роки актор знову пов'язав себе узами шлюбу - він одружився на адвокатці Соні Хемлін. Однак вже через шість тижнів Ельба знову повернувся до лав холостяків. З 2013 року Ідріс знаходився в тривалих романтичних стосунках з Нейаной Гарт, яка народила йому три роки тому сина, а й з нею він розлучився.
Змінити позицію 45-річного Ідріса змусило знайомство з канадської моделлю сомалійського походження - 29-річної Сабріною Даур. У 2014-му дівчина виграла модельний конкурс в Ванкувері, отримавши корону королеви краси.
Вперше Ідріс був помічений в компанії Сабріни в серпні 2017 го. Після оприлюднення відносин пара швидко перевела їх на новий рівень і стала разом виходити в світ. Так, вже у вересні Сабріна була присутня на прем'єрі фільму "Між нами гори" на кінофестивалі в Торонто.
Пропозиція руки і серця молодий коханої Ідріс вирішив зробити на сцені, під час прем'єри свого нового фільму Yardie, 10 лютого, в Лондоні.
Тегі: идрис эльба
Сергей Задко 12 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено