«Гра престолів» завершиться в кінотеатрах


«Гра престолів» завершиться в кінотеатрах
Дракони принцеси Дейєнеріс, підрісши та ставши достатньо злими, одного дня можуть поинитися на екранах найближчого до вас кінотеатру. Джордж Р.Р. Мартін, творець саги «Гра престолів», нещодавно заявив, що сага ця завершиться саме в кіно – в першу чергу, з бюджетних міркувань.
«Все залежить від того, як довго триватиме серіал – сказав Мартін в інтерв’ю американському часописові The Hollywood Reporter. – Вісім років? Десять років? Книги набирають все більшого та більшого розмаху, стають все товстіше та товстіше. Можливо, знадобиться фільм, щоб зібрати докупи всі сюжетні лінії. Фільм з відповідним бюджетом в районі 100 мільйонів доларів на 2 години екранного часу. Адже дракони, як ви знаєте, стають все більше та більше».
Нагадаємо, що Джорджу Мартіну ще треба написати 2 томи, щоб завершити сагу, яка розпочалася 1996 року. Якщо ж найближчим часом ситуація з цим проектом не конкретизується, то у Мартіна є і інші плани, пов’язані з кіно: він розглядає можливість перенести на великий екран три повісті, об’єднані під назвою «Сказання про Дункана та Егга». Їхня дія також розгортається на землях Вестероса, але за 90 років до подій «Гри престолів».
В очікуванні прояснення цієї ситуації, щасливчики можуть насолоджуватися четвертим сезоном «Гри престолів», прем’єра першої серії якого відбудеться 6 квітня.
Тегі: игра престолов, джордж мартин, сказания о дункане и эгге
Алексей Першко 31 березня 2014


Ім’я:
11 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено