Інсайдер розповів про подружнє життя Меган Маркл


Інсайдер розповів про подружнє життя Меган Маркл
Фото: Gettyimages.ru

Мало хто з фанатів британської сім'ї здогадується, як дружина принца Гаррі проводить час, вільний від офіційних прийомів і зустрічей. Нещодавно інсайдер розповів журналу People, як саме проходять будні герцогині Сассекської.

"Вихідні вона зазвичай проводить з принцом Гаррі в Котсуолд-Хілс, куточку дикої природи з типовими англійськими пейзажами. Герцогиня відвідує заняття з пілатесу. Щоб залишитися інкогніто, Меган доводиться маскуватися: вона збирає волосся і одягає бейсбольну кепку," - розповів виданню анонім.
За словами джерела, після весілля з спадкоємцем британського престолу життя Меган кардинально змінилося. Раніше вона могла спокійно вийти на вулицю і дійти до магазину здорового харчування Whole Foods. Тепер вона навряд чи може прийти в улюблений супермаркет, який розташований неподалік від Кенсінгтонського палацу, і залишитися при цьому непоміченою..
"Кожен день Меган знаходиться під пильним поглядом громадськості. Безтурботне час, яке вона проводила в Америці, тепер назавжди залишилося в минулому. Можна з упевненістю сказати, що після весілля з Гаррі вона грає найголовнішу роль у своєму житті," - розповів інсайдер.
До слова, поки Меган чудово справляється зі своїми обов'язками: Маркл всюди супроводжує свого чоловіка і демонструє бездоганні вбрання, завдяки яким недавно увійшла в список найстильніших знаменитостей за версією Vanity Fair.
 Після весілля вони, як і раніше, люблять займатися бігом, йогою і пілатесом, а також вважають за краще проводити час вдома наодинці, замість того щоб розважатися в галасливих компаніях. Єдине, чого пара не може собі дозволити після весілля, так це походи в кіно або улюблені ресторани в Сохо - занадто багато уваги.
Тегі: меган маркл
Джерело: spletnik.ru, people.com
Сергей Задко 14 вересня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено