007

Інсайдер розповів про відносини Меган Маркл і невістки


Інсайдер розповів про відносини Меган Маркл і невістки

Обраниць двох британських принців порівнюють всі кому не лінь. По-перше, Кейт Міддлтон і Меган Маркл ровесниці - обом 36 років. По-друге, популярність нареченої принца Гаррі і число її яскравих виходів у світ б'ють рекорди дружини принца Вільяма. Однак складається враження, що суперництво Кейт і Меган перебільшено. У всякому разі, їх самих не сильно турбують незмовкаючі розмови про них.

Інсайдери поспішають повідомити, що герцогиня Кембриджська і майбутня герцогиня Сассекська по-справжньому подружилися - ставляться один до одного по-сестринськи.

"Я впевнений, що Кейт зробить все можливе, щоб допомогти Меган," - сказало джерело з оточення герцогині Кетрін.

Він додав, що королева Єлизавета II, коли Кейт була нареченою Вільяма, особисто вчила її всьому, що необхідно знати майбутній королеві. Варто нагадати, що принц Вільям займає друге місце в черзі на престол. До слова, принц Гаррі з появою у брата третьої дитини переміститься на шосте місце в королівської черзі.

"Меган може бути веселою і серйозною, а ще надзвичайно працьовитою. Кейт знайде в ній великого друга," - сказав інший інсайдер.

Переїхавши до Лондона, Меган оселилася разом з Гаррі по сусідству з його братом, тому у Маркл і Міддлтон з'явилися всі умови для зближення.

Тегі: меган маркл
Сергей Задко 08 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено