Жан-Клода Ван Дамма жорстко розкритикували


Жан-Клода Ван Дамма жорстко розкритикували

 57-річний Жан-Клод Ван Дамм висловився про одностатеві шлюби в ефірі телешоу "Він не бреше" (On n'est pas couché), викликавши хвилю невдоволення у французькому суспільстві. У минулі вихідні актор став учасником теледискусії, в ході якої не знайшов спільної мови з держсекретарем з питань гендерної рівності Марлен Шьяппой.

Ван Дамм сказав, що роль жінки в родині повинна полягати в тому, щоб піклуватися про дітей, в той час як чоловік повинен забезпечувати сім'ю.
"Якщо чоловік одружується з іншим чоловіком, а жінка пов'язує своє життя з іншою жінкою, то як бути з вашою теорією?" - запитала Марлен Шьяппа Ван Дамма.
Відповідь на її питання викликало сміх у студії.
"Чоловіки одружуються на інших чоловіків? Чоловіки одружуються, жінки одружуються, собаки одружуються ... Всі одружуються і всі розлучаються," - сказав їй актор
Французький політик заявила, що не варто сміятися, коли мова йде про права людей.
"Я в шоці. Людей б'ють і ображають, тому що вони гомосексуали. Ми повинні підтримувати їх, а не насміхатися і називати собаками," - додала Шьяппа.
Жан-Клод Ван Дамм спробував переконати її, що у нього багато друзів серед геїв і що якщо вони хочуть одружитися, то це нормально.
"Питання в іншому. Якщо все хлопці одружуються один на одному і все жінки одружуються один на одному, то звідки візьмуться діти?" - пояснив він свою позицію.
Після виходу телешоу в ефір Французький вища рада з аудіовізуальної продукції отримав більше 20 скарг від телеглядачів на утримання передачі з Ван Даммом, а самого актора звинуватили в гомофобії.
Тегі: жан-клод ван дамм
Сергей Задко 09 липня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено