Жан Рено прибув в Україну для завершення своєї кар'єри


Жан Рено прибув в Україну для завершення своєї кар'єри

 Глава Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко розповів про те, що на захід нашої держави прибув відомий французький актор Жан Рено.

У Карпатах відбуваються зйомки кінострічки "Останній крок", а даний проект є спільним для України і Франції. Іллєнко зазначив, що йому було надзвичайно приємно привітати такого важливого гостя і підкреслив, що зйомки, в яких участь взяли зірки такого масштабу говорить про те, що розвиток в кіноіндустрії йде семимильними кроками, тобто - досить швидко. Зйомки в Карпатах кінофільму "Останній крок" безпосередньо свідчать про довіру європейських колег до рівня професіоналізму українців.
Відзначимо, що фільм "Останній крок", де Жан Рено виконує головну роль, є заключним у його акторській кар'єрі, оскільки 69-річний оголосив про те, що більш не зніматиметься у фільмах. Вихід даної кінокартини запланований на 2019 рік. Раніше в Держкіно розповідали про те, що кінострічка українсько-французького виробництва отримала державну підтримку в розмірі 21,63 мільйона гривень, в той час, як повна вартість витрат на фільм становить 73 мільйони 877 тисяч 206 гривень.
Проект цієї стрічки став одним з переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Крім Рено в зйомках задіяні відомі зарубіжні актори Сара Лінд, Том Хоппер, Гаррі Дурдан, а також українці - Ігор Цішкевіч, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко, а також інші. Даний каст, як кажуть в Держкіно, дійсно зоряний. Французький актор постане перед телеглядачами в образі найманого вбивці, якому належить врятувати від загибелі дівчину. Зйомки будуть проходити не тільки в Карпатах, але і в українській столиці, Києві, Нью-Йорку і Канаді.
Тегі: жан рено
Сергей Задко 25 лютого 2018
Like

Ім’я:
16 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3919
Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм

Актриси зіграли в проекті «Маленькі жінки».

11 грудня 2019 0 1108
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 879
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 850
Рідлі і Боєга здивували фанатів Рідлі і Боєга здивували фанатів

Актори відвідали івент в Японії, присвячений новому фільму.

13 грудня 2019 0 761