007

Жан Рено розповів про зйомки в Україні


Жан Рено розповів про зйомки в Україні

 У Києві знаменитий французький актор Жан Рено ( "Леон", "Багряні ріки", "Код да Вінчі") розповідав про свою роботу у французько-українському трилері "Останній крок". Це фільм про кілера, який ховається в горах і намагається врятувати дівчину, яка постраждала в результаті нещасного випадку. Частина зйомок проходила в Карпатах на озері Синевир. Спілкування з Рено відбувалося вранці, але актор, незважаючи на досить ранній час, прийшов бадьорим і веселим.

Про КАРПАТАХ. "Я був просто шокований, побувавши в Карпатах, оскільки там дуже красива природа. Так, було холодно під час зйомок (температура досягала мінус 24 ° С. - Авт.), Але щоранку ми бачили просто магічний ліс".
Про КИЄВІ. "Коли я працюю, я не можу дивитися визначні пам'ятки міста і бути туристом. Я пам'ятаю, брав участь в зйомках, які тривали дев'ять місяців. Ми з групою знімали по всьому світу, в різних містах - це тривалий період. Люди мене питали, чи бачив ти це місце, чи відвідував щось, але я не міг. я не можу, коли працюю, взяти камеру і йти фотографувати церкви, гуляти по музеях. Можливо, це через те, що мої батьки були бідними, і я звик, що спочатку повинен зробити свою роботу. наступного тижня я буду вільним, і, можливо, уст ою екскурсію по Києву ".
Про ЗЙОМКАХ. "Все, з ким ми спілкувалися під час зйомок, були до нас добрі. Я був дуже щасливий. Я із задоволенням працював тут і з радістю попрацював би в новому проекті з Україною і в подальшому".
Про ВІКОМ. "Я люблю життя, мені подобається те, що я роблю. Я люблю людей, з якими працюю. Я знаю їх більше 30 років. Думаю, від моїх батьків передалися хороші гени, тому вдається добре виглядати (в цьому році акторові виповниться 70 років. - Авт.)
Режисер і сценарист картини - Фредерік Петіжан - зазначив, що крім Карпат, у фільмі будуть показані краси Києва. "Більшість сцен були зняті на Подолі", - уточнив режисер. Також творці стрічки спростували чутки про те, що "Останній крок" стане останньою стрічкою в кар'єрі Жана Рено, і повідомили, що картина вийде на екрани на початку 2019 року.
Нагадаємо, президент Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко зустрілися з французьким актором Жаном Рено, який бере участь в українсько-французькому фільмі "Останній крок", що підтримується коштами державного бюджету України.
Тегі: жан рено
Сергей Задко 22 березня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено