Обитель зла

Дружина Ченнінг Татум розповіла правду про стосунки


Дружина Ченнінг Татум розповіла правду про стосунки

 Шлюб Ченнінг Татума і Дженни Деван виглядає бездоганним. Подружжя багато часу проводять разом, виховують спільну доньку Еверлі і дивляться один на одного з тією ж ніжністю, як і в день першої зустрічі. Ось тільки сама танцівниця терпіти не може, коли її відносини з актором називають ідеальними.

"Коли люди говорять: «Друзі, у вас таке прекрасне життя». Мені хочеться кричати! Я говорю всім, що ніхто не ідеальний. Певну роль у відносинах, звичайно, грає внутрішнє зростання. Ми дійсно виросли разом. До того ж, пара повинна бути свідомою і хотіти працювати над своїми відносинами. Ми обидва були готові до цього. І у нас завжди були однакові цінності. Але ми не ідеальні! Ви жартуєте? Ми воюємо, як і інші пари. У деяких моментах ми не погоджуємося один з одним і, так, бувають дні, коли ми не так сильно любимо один одного."
Дженна також розповіла про виховання доньки. Як виявилося, чотирирічна Еверлі взяла з неї приклад і теж стала вегетаріанкою. За словами танцівниці, вона не змушувала дитину відмовлятися від м'яса. Еверлі сама прийняла таке рішення.
"Еві - вегетаріанка в основному тому, що я готую для неї здорові і корисні страви. Їй це подобається. Вона всім розповідає, що не їсть м'ясо, хоча я кажу їй: «Ев, ти можеш спробувати все, що хочеш». Чен теж їсть в основному те, що я готую."
Нагадаємо, Ченнінг Татум і Дженна Деван познайомилися в 2006 році на зйомках мелодрами «Крок вперед». Актори почали зустрічатися і через три роки одружилися. У травні 2013 року у Татум і його коханої народилася дочка, яку щасливі батьки назвали Еверлі Елізабет Мейзелл Татум. У вересні з'явилися чутки, що подружжя чекають на другу дитину. Розмови про поповнення в зоряному сімействі спровокували фотографії, на яких Дженна відображена з округляється животом. Однак чутки про вагітність актриса спростувала.
Тегі: ченнинг татум
Сергей Задко 08 лютого 2018


Ім’я:
30 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено