Дружина Клуні відмовилася народжувати ще дітей


Дружина Клуні відмовилася народжувати ще дітей
Джордж Клуні, який зазвичай не любить поширюватися про своє особисте життя, в своєму недавньому інтерв'ю зважився відверто розповісти про те, як він справляється зі своєю новою роллю - батька. "Знаєте, я ніколи не мріяв про дітей, навіть після того, як зустрів Амаль. І тільки коли ми одружилися, я подумав: "Я такий щасливий, мені весь час так щастить - з ролями, з тим, що я зміг знайти ідеального партнера по життю - мою дружину... Може спробувати випробувати ще раз мою і Амаль удачу і розділити її з нашими дітьми?" - розповів актор.
Проте, як зізнався Клуні, спочатку, звістка про те, що йому належить стати батьком близнюків, повалило його в шок. "Я пам'ятаю, коли ми прийшли з Амаль на чергову процедуру УЗД, доктор повідомив нам: "Так, я бачу одну дитину, з ним все добре. А ось і ще один!". "Що!?" - заволав я. І після цього втратив дар мови. Я тупо дивився на листок паперу, на якому було викладено опис результатів УЗД, і не вірив своїм очам. Зізнаюся чесно, до самого кінця, до того моменту, коли наші діти з'явилися на світ я був упевнений, що це - якась помилка!" - повідав Клуні.
Що ж стосується подальших планів на розширення сімейства актора, то за цим пунктом він розчарував своїх шанувальників. Поява ще дітей в його планах не значиться. Амаль повідомила Джорджу, що мріяти про подальше розширення сімейства йому не варто. "Мені вже 39 років. Я і так запізнилася з народженням малюків", - категорично заявила Амаль.
Тегі: джордж клуни
Сергей Задко 13 вересня 2017
Like

Ім’я:
12 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3899
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 722
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 700
Дженніфер Лопес готова до дітей Дженніфер Лопес готова до дітей

Актриса хоче поповнення в сімействі.

10 грудня 2019 0 588
Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3" Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3"

Актор підігріває інтерес.

29 листопада 2019 0 552