Дружина Романа Поланскі відмовилася від кіноакадемії


Дружина Романа Поланскі відмовилася від кіноакадемії

 Солідарність насамперед: дружина звинуваченого в згвалтуванні режисера відмовилася від пропозиції вступити в ряди академіків, які обирають тріумфаторів «Оскара». А все тому, що Романа Поланскі не так давно проти його волі позбавили членства в Американської кіноакадемії.

Свою відповідь на пропозицію кіноакадемії Еммануель Сеньє опублікувала у французькій газеті Le Journal du Dimanche у формі відкритого листа:
«Академія кінематографічних мистецтв і наук попросила мене вступити в її ряди разом з іншими актрисами в зв'язку з рухом фемінізму. Я сама завжди була феміністкою. Але як я можу проігнорувати той факт, що кілька тижнів тому академія виключила мого чоловіка в спробі слідувати духу часу. Та сама академія, яка в 2002 році вручила йому «Оскар» за фільм «Піаніст». Дивовижна амнезія!
В академії, напевно, думають, що я досить безхарактерна і пихата, щоб забути, що вже 29 років заміжня за одним з найбільших кінорежисерів. Я люблю його, він мій чоловік і батько моїх дітей. З нього зробили парію. І ці академіки думають, що я повинна піти шляхом слави прямо за його спиною. Яке нестерпне лицемірство! Саме цю пропозицію образливо, і я не можу мовчати. Ви ображаєте мене і в той же час нібито робите це в ім'я жінок ».
Сенье також розкритикувала жінок, які на хвилі теми домагань вирішили звинуватити її чоловіка у всіх смертних гріхах. За словами актриси, одна газета тиждень тому навіть написала про смерть Романа. Еммануель стверджує, що лише вона знає про те, як сильно її чоловік жалкує про той випадок з неповнолітньою 40-річної давності, за який він «розплачується все своє життя».
Тегі: роман полански
Сергей Задко 08 липня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено