Дружина Вілла Сміта хотіла вчинити самогубство


Дружина Вілла Сміта хотіла вчинити самогубство
Фото: Getty
Джада Пінкетт Сміт відчувала себе «вкрай суїцидальною» на початку своєї кар'єри в шоу-бізнесі. Уродженка Балтімора розповіла про «нервовий зрив», який вона пережила, коли переїхала в Лос-Анджелес, щоб стати актрисою, і про те, «як успіх зробив все тільки гірше».
У понеділок під час серії Red Table Talk Джада відкрилася і сказала: «Я дісталася до Лос-Анджелеса, домоглася певного успіху і зрозуміла, що це не допомагає. Успіх не був тим, що все виправить. Насправді, стало тільки гірше».
«Я була вкрай суїцидальною, у мене був повний емоційний колапс». До зірки приєдналися її постійні ведучі, мати Едрієнн Бенфілд-Джонс і її 18-річна дочка Віллоу Сміт. Вона зізналися їм, що в той час вона дійсно не розуміла, через що вона пройшла, тому що її емоції були «абсолютно некерованими».
«Прокидатися вранці було гіршою частиною дня, і мені були потрібні години, щоб просто зануритися в [це]... на той час, коли наступав вечір, я, принаймні, говорила собі «добре, я в порядку». Але потім ти знову лягаєш спати, а потім тобі потрібно... тобі потрібно перезапуститися».
Тегі: джада пинкетт смит
Джерело: Red Table Talk
Сергей Задко 17 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено