Дружина Вуді Аллена вперше прокоментувала секс-скандал


Дружина Вуді Аллена вперше прокоментувала секс-скандал
Фото: Gettyimages.ru

 Сун-І Превін, нагадаємо, була прийомною дочкою Вуді Аллена і Мії Ферроу, з якої режисер жив у цивільному шлюбі. Крім Сун-І пара виховувала ще п'ятьох дітей. За словами Превін, коли вона вперше побачила Аллена, він їй не сподобався.

"Вуді не дуже-то був зацікавлений в тому, щоб з нами бачитися. І це почуття було взаємним. Я ненавиділа його, тому що він був з моєю матір'ю. І я не розуміла, як можна бути з таким злим, противним людиною, як вона. Я думала, що він такий же. Міа ніколи не була для мене матір'ю. "
Вона також розповіла про жорстоке поводження з боку своєї матері, з яким регулярно стикалася в дитинстві.
"У мене не було видатних здібностей до навчання. Міа писала слова на моїй руці, щоб я їх запам'ятовувала, і це було принизливо. Тому я завжди носила сорочки з довгими рукавами. А ще вона тримала мене догори ногами, щоб збільшити приплив крові до мозку . вона вважала, що це зробить мене розумніший, "- заявила вона.
У 1992 році Міа виявила в будинку Аллена фотографії оголеної Превін, що і стало початком їх скандального і гучного розриву.
"Вона вдарила мене, а потім стала дзвонити всім, щоб розповісти про те, що знайшла. Вона кричала так, немов зійшла з розуму," - додала Превін.
До речі, на захист режисера встав і його прийомний син Мозес Ферроу. Він не тільки звинуватив свою сестру Ділан у брехні, а й заявив, що ідея звинуватити Аллена в сексуальних домаганнях належить Мії.
"Мій батько продовжує стикатися з помилковими і несправедливими звинуваченнями. Але я вірю в силу публічних висловлювань. Я бажаю вам добра і сподіваюся, що вам вистачить мудрості, щоб зрозуміти, що, допомагаючи матері руйнувати репутацію батька, ви поступаєте дуже погано."
Сам режисер всі звинувачення на свою адресу заперечує і продовжує наполягати на тому, що не винен.
"Я ніколи не приставав до моєї дочки - цим же закінчилися і розслідування, які проходили чверть століття тому." - говорив він.
Однак Голлівуд поки не схильний вірити режисерові: останній його проект "Дощовий день в Нью-Йорку", в якому знялися Селена Гомес і Тімоті Шаламов, через скандал був заморожений.
Тегі: вуди аллен
Джерело: Vulture, spletnik.ru
Сергей Задко 16 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено