Жерар Депардьє став обличчям білоруської ковбаси


Жерар Депардьє став обличчям білоруської ковбаси

 Московські покупці виявили в «Ашані» ковбаски «кабаноси» виробництва білоруського холдингу «Галерея смаку». На упаковці красується обличчя французького актора і ресторатора Жерара Депардьє.

Як повідомляє сайт російської компанії «Смаки Франції», перші продукти Жерара і «Смаків Франції» від виробника «Галерея смаку» з'явилися на полицях 30 магазинів Ашан.
«Так, ми дійсно випустили лінійку продуктів із зображенням Жерара Депардьє на упаковці. Зображення Жерара Депардьє з'явилося також на продуктах: конфі стегенце, мус фуа-гра, 2 сиров'ялені ковбаси з цвіллю - «Парма» і «Феліно». В даному випадку Жерар не є нашим рекламним обличчям, діє механізм іншої властивості: ліцензія. Цей договір дозволяє нам розміщувати його зображення на упаковках затвердженого переліку продукції. Всі дизайни узгоджуються з ним індивідуально », - розповіла Діджитал-директор групи компаній« Галерея смаку »Олександра Щербицька.
Також в компанії пояснили, що знаменитий актор шукав виробників традиційних французьких продуктів на території СНД, і білоруси змогли задовольнити його запити: вони єдині вирощують качку традиційної французької породи мулард і виробляють з неї такі класичні французькі страви, як фуа-гра, конфі і сиров'ялені ковбаси з благородною цвіллю.
Тегі: жерар депардье
Сергей Задко 03 травня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено