До вагітної Меган Маркл приїхало 20 лікарів


До вагітної Меган Маркл приїхало 20 лікарів

 Нещодавно підійшов до кінця тур, в рамках якого вагітна Меган Маркл і принц Гаррі подорожували по країнах, вивчаючи їх культуру. Однак, як зазначають ЗМІ, всі справи не завадили Меган Маркл продовжити планування з підготовки до пологів.

Відомо, що новоспечена герцогиня дуже хвилюється за своє здоров'я, тому, щоб пологи пройшли вдало, вона вирішила найняти медиків для цілодобової допомоги. На даний момент колишній акторці допомагає цілий штат фахівців з 20-ти чоловік.
При цьому команда докторів складається з: 5 акушерів, 3 анестезіологів, 4 хірургів, 4 педіатрів, лаборанта, 2 співробітників дитячого спеціального центру і менеджера.
Незважаючи на заяви про те, що Меган Маркл легко переживає вагітність, це далеко не так. Наприклад, недавно їй стало погано під час чергового благодійного візиту. А раніше, під час робочого туру з принцом Гаррі, жінці довелося скоротити насичену програму через перевтому. При цьому герцогиня пару раз була відсутня на деяких публічних заходах через втому і поганого самопочуття.
Відзначимо, що самі пологи Меган Маркл будуть проходити в Лондоні. Деякі ЗМІ вказують на відомий госпіталь «Ліндо Уіг». При цьому відразу 4 лікаря, найняті Маркл, будуть перебувати поруч з нею в палаті під час родового процесу. Інші доктора знадобляться тільки в тому випадку, якщо надійде відповідна команда.
Тегі: меган маркл
Джерело: politeka.net
Сергей Задко 28 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено