Камерон Діаз стала купідоном для Роббі Вільямса


Камерон Діаз стала купідоном для Роббі Вільямса

Роббі Вільямс і його дружина Гайда Філд разом вже більше десяти років з яких сім одружені. Їхні стосунки складалися не завжди просто і гладко. Під час недавнього виступу на шоу Lorraine Роббі розповів, що купідоном в їх союзі виступила актриса Камерон Діаз.

За словами Роббі, в якийсь момент, коли вони з Гайдою вирішили розійтися і все вказувало на те, що це остаточний розрив, він відправився на зустріч зі своїми приятельками - Дрю Беррімор і Камерон Діаз. У бесіді Роббі повідав про свою особисту драму. Проова його була настільки глибокою, що Камерон порадила йому не здаватися і спробувати налагодити стосунки. "Все це звучить так, ніби це ще не кінець", - однією фразою Камерон направила Роббі на вірний шлях, і він поїхав до Гайде, щоб зробити їй пропозицію. На той момент вони зустрічалися вже чотири роки.
Деякий час назад про роль Камерон в їх відносинах розповідала і сама Гайда Філд. "Вона нас помирила. Я не була тоді знайома з Камерон, і коли через якийсь час я випадково зустріла її в спортзалі, хотіла було висловити їй свою вдячність, але посоромилася. Вона була так захоплена роботою на тренажері, що я не ризикнула перервати її тренування . Так до сих пір і не подякувала їй за те, що вона для нас зробила ", - зізналася в одному з інтерв'ю Гайда.
Тегі: камерон диаз
Сергей Задко 25 грудня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено