Кассель і Кунакі світилися від щастя на прем'єрі


Кассель і Кунакі світилися від щастя на прем'єрі
Фото: Getty
Вчора ввечері в Gaumont Opera в Парижі відбулася прем'єра фільму "Імператор Парижа" (L'Empereur De Paris) Жана-Франсуа Ріше. Захід відвідали 52-річний Венсан Кассель, який зіграв у картині головну роль, і його 21-річна дружина Тіна Кунакі. Актор ніжно обіймав дружину за талію, коли вони позували на тлі прес-Волл, а модель виглядала дуже щасливою і не відводила погляд від свого коханого.
Тіна вибрала для заходу витончений образ, одягнувши довге вовняне чорне пальто на поясі, темний светр і човники. Look доповнила шкіряна сумочка Sidonie Prada вартістю 2,8 тисячі доларів. Венсан теж з'явився в стильному образі: він позував у синьому костюмі, блакитному светрі з круглим вирізом і лакових черевиках.
Фільм розповідає про французький злочинця XIX століття Ежен Франсуа Відок, який переходив з в'язниці до в'язниці і міняв професію за професією, поки не знайшов себе на поліцейській службі. Він заснував і очолив перший в світі відділ національної безпеки, де пропрацював двадцять років. Вийшовши у відставку, Відок став приватним детективом в Парижі. Крім Венсана Касселя, у фільмі також грають Ольга Куріенко, Фрейя Маворі інші.
Тегі: венсан кассель
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 13 грудня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено