Катчер і Куніс після весілля полетять у космос


Катчер і Куніс після весілля полетять у космос

Зоряна примха обійдеться молодятам в цілий статок.

Голлівудська пара Ештона Катчера і Міли Куніс після року стосунків вирішила врешті-решт зіграти весілля. Медовий місяць селебріті хочуть провести подалі від недоброзичливих поглядів, причому в прямому сенсі. Вони вирушать у відкритий космос.

Катчер вже давно хотів би випробувати на собі всі принади Всесвіту, а Куніс підкреслила, що самого чоловіка не відпустить.

Зірка фільму "Ефект метелика" поповнив список охочих відправитися в космос завдяки компанії Virgin Group, яка, зокрема, займається космічним туризмом. Кажуть, що актор заплатив за участь у програмі Virgin Galactic $250 тисяч. Актор став п'ятисотим. Перед ним у черзі стоять співак Джастін Бібер, астрофізик Стівен Хокінг і актор-комік Рассел Бренд. Організатори польоту планують відправити корабель з Каліфорнії на католицьке Різдво.

Що стосується весілля закоханих, то сама церемонія пройде цієї осені у Франції. Як повідомляють ЗМІ, торжество повинно пройти на найвищому рівні.

Нагадаємо, Катчер і Куніс дружать протягом 15 років. Але тільки в минулому в липні між ними запалала любовна пристрасть.

У 2010 році Міла Куніс після восьми років стосунків розійшлася із зіркою фільму "Один вдома" Маколея Калкіна. А Ештон Катчер після шестирічного шлюбу в 2011 році розлучився з Демі Мур. 

Тегі: мила кунис, эштон катчер, рассел бренд, один дома, маколей калкин, деми мур
Sushchenko 18 червня 2013


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено