last-night-in-soho

Кемерон Діас завершила кар'єру актриси заради чоловіка


Кемерон Діас завершила кар'єру актриси заради чоловіка

 Більше ніяких веселих комедій з Кемерон Діас в головній ролі - актриса вирішила назавжди покінчити з кінокар'єрою. Про це журналістам зарубіжного видання розповіла її найближча подруга Сельма Блер. За словами дівчини, Кемерон втомилася від зйомок і хоче зосередитися на сім'ї.

"Їй більше не потрібно зніматися у фільмах. У неї прекрасне життя, і я не знаю, що зможе заманити її назад в шоу-бізнес. Кемерон щаслива, закохана і хоче використовувати свій вільний час по-максимуму."
Сельма також додала, що Кемерон постійно надходять пропозиції про зйомки, але вона їх відкидає. Ймовірно, причиною тому стала вагітність актриси, про яку говорять в ЗМІ.
Якщо Діас дійсно вагітна, то майбутня дитина стане для неї і її чоловіка Бенджі Медден першою. За словами інсайдера, актриса довгий час не могла завагітніти і вже замислювалася про послуги сурогатної матері або усиновлення.
Нагадаємо, що Діас і Медден познайомилися в 2004 році на баскетбольному матчі, проте їх роман закрутився лише через 10 років. Відомих звела разом Ніколь Річі, яка одружена з Джоелем Медденом, братом Бенджі. На початку січня 2015 року Кемерон і музикант групи Good Charlotte одружилися в Лос-Анджелесі.
Тегі: камерон диас
Сергей Задко 13 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено