Керрі не буде вимагати грошей у матері коханої


Керрі не буде вимагати грошей у матері коханої
Джим Керрі передумав домагатися значної компенсації від матері його коханої Катріони Уайт, яка покінчила життя самогубством. Як повідомляє видання The Wrap, яке отримало доступ до документів, наданих суду, адвокати актора на його вимогу відкликали відповідну позовну заяву, яке вимагало виплату 372 тисяч доларів в тому випадку, якщо мати Уайт програє судовий процес.
У заяві з цього приводу зазначається, що Керрі прийняв таке рішення, оскільки "розкрилися нові обставини у вигляді хвороби позивачки". Сторони домовилися зустрітися особисто і обговорити подальший розвиток подій. Актор також відмовився від аналогічних претензій і до колишнього чоловіка Уайт.
Нагадаємо, що мати Катріони Уайт звинуватила Керрі в смерті дочки. В її позовній заяві стверджувалося, що актор заразив свою кохану цілим "букетом" венеричних захворювань, залякував її, щоб домогтися мовчання, і постачав її лікарськими препаратами, які вона в підсумку і використовувала, щоб звести рахунки з життям.
Катріона Уайт наклала на себе руки в 2015 році після чергового конфлікту з Джимом Керрі. Раніше вона неодноразово надсилала йому послання, звинувачуючи в своїх бідах.
Тегі: джим керри
Сергей Задко 30 червня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено