Кеті Холмс і Кортні Кокс підтримали жінок-кінорежисерів


Кеті Холмс і Кортні Кокс підтримали жінок-кінорежисерів
Фото: Gettyimages.ru

 У Нью-Йорку відбувся урочистий обід Tribeca Chanel Women's Filmmaker Luncheon, гостями якого стали Кеті Холмс, Кортні Кокс, Саміра Уайлі і інші знаменитості.

На захід 39-річна Холмс прийшла в укороченому білому піджаку, вузьких джинсах і чорних туфлях з відкритим носком. Свій образ вона доповнила маленькою чорною сумкою на ланцюжку. Її волосся було випрямлене і акуратно покладене набік. А завдяки спеціальному засобу для укладання, воно дуже красиво переливалося і виглядало блискучими.
54-річна Кортні Кокс зробила ставку на чорний брючний костюм. Правда, якщо піджак був цілком класичним, то штани за рахунок фактури і матеріалу виглядали більш неформально, особливо в поєднанні з білою футболкою. Образ актриси завершили чорні туфлі з відкритою п'ятою і рожева сумочка невеликого розміру.
Цей захід проводиться вже в четвертий раз і включає в себе різні семінари, класи і лекції, які проводять знамениті жінки з метою збору коштів для перспективних проектів письменниць і жінок-кінорежисерів у США.
Тегі: кортни кокс, кети холмс
Джерело: Just Jared, spletnik.ru
Сергей Задко 19 жовтня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено