Кетрін Хейгл показала тіло після пологів (фото)


Кетрін Хейгл показала тіло після пологів (фото)

 Зірка фільмів «Трішки вагітна» і «Гола правда» Кетрін Хейгл, яка в грудні 2016 роки народила дитину, за час вагітності набрала більше 22 кілограмів. За десять днів після народження малюка актриса скинула 13 кг, але основна маса все-таки залишилася. Хейгл знадобилося 14 місяців, щоб повністю прийти в форму.

Сьогодні вона похвалилася перед шанувальниками своїм досягненням, опублікувавши фотографії в купальнику і нижній білизні. Перший знімок був зроблений через місяць після пологів, другий - через майже рік. Останній кадр актриса зробила в минулі вихідні.
"Хотілося б, щоб у мене було ще кілька фотографій в період між першою і другою. Так ви дійсно могли б помітити, наскільки повільним був мій прогрес. Але я була так зайнята, що не могла позувати в нижній білизні. У всякому разі, зараз я відпочиваю на пляжі, і у мене є проект, зйомки в якому почнуться вже в квітні. І головне - бажання бути сильною, здоровою і сексуальною. Це і спонукало мене вперед протягом останніх двох місяців."
Нагадаємо, що крім кровної дитини Кетрін Хейгл і її чоловік, 35-річний музикант Джош Келлі, виховують двох прийомних дочок, 8-річну Нелі і 4-річну Аделаїду. Подружжя разом уже дев'ять років.
Раніше актриса розповідала, що не розглядала для себе можливість народити дитину природним шляхом: «Я не думала про це. Я вибрала усиновлення. Тільки коли мені виповнилося тридцять п'ять, я почала думати про вагітність. Я запитала себе: ти ж не хочеш втратити цю можливість? »
Тегі: кетрин хейгл
Сергей Задко 19 лютого 2018


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено