Кейт Хадсон вперше вийшла в світ після пологів


Кейт Хадсон вперше вийшла в світ після пологів
Фото: Getty

 39-річна Кейт Хадсон, яка стала мамою втретє п'ять тижнів тому, нарешті порадувала своїх шанувальників появою. Актриса вперше після народження своєї дочки з'явилася на публіці.

Зірка відвідала гала-прийом в Лос-Анджелесі, влаштований Майклом Корсом, який був присвячений Всесвітній продовольчій програмі ООН (дизайнер надає їй підтримку, а актриса недавно була призначена послом доброї волі ООН).
Для свого виходу в світ Кейт вибрала чорну міні-сукня на ґудзиках в невелику синю квітку і з розкльошеними донизу рукавами, а також бежеві човники. Макіяж актриси був стриманий, а волосся розпущене. Свій образ вона доповнила аксесуарами, наприклад намистом з підвіскою, браслетом і великим кільцем. Виглядала Хадсон дуже натурально і природно, а головне - здавалася дуже щасливою.
Майкл Корс и Кейт Хадсон
"Як мати я розумію, яке значення має правильне харчування в житті дитини. Робота організації - це більше, ніж просто годування людей. Це ще й зміцнення сімей, модернізація спільнот і забезпечення доступу до продовольства, в якому потребують люди не тільки, щоб вижити, але і щоб процвітати, "- говорила актриса недавно.
До слова, з продовольчою програмою Хадсон вже працювала раніше. У 2015 році вона брала участь в благодійному проекті Майкла Корса Watch Hunger Stop. Його суть полягала в тому, що частина виручених від продажу речей його бренду йшла на допомогу Всесвітній продовольчій програмі.
Тегі: кейт хадсон
Джерело: spletnik.ru, people.com
Сергей Задко 07 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено