Кейт Хадсон закінчує ремонт перед появою дочки


Кейт Хадсон закінчує ремонт перед появою дочки
Фото: INSTAGRAM

 Актриса Кейт Хадсон і її коханий Денні Фудзікава перебувають в щасливому очікуванні появи доньки. Майбутні батьки відлічують останні днинки до народження дівчинки і готують будинок і дитячу до «прибуттю» малятка.

Щасливі мама і тато відповідально підійшли до підготовки, перевіривши всі гаджети і штучки, якими вони запасалися перед народженням дівчинки. Кейт Хадсон вела пряму трансляцію підготовчого процесу в сторіз - на одному з кадрів коханий актриси Денні позує в білому капелюсі, приміряючи дитячий слінг, а на наступному збирає дитячу колиску і вивчає пам'ятку для майбутніх батьків.
«Здається, хтось уже готовий до появи» - зазначила актриса в одному з коментарів.
З тих пір, як в квітні цього року пара оголосила, що очікує першу спільну дитину, Кейт і Денні стали приводити свій будинок в порядок і будувати нову дитячу. У червні актриса ділилася фотографією кімнати з голими стінами: «Отже ... Я тільки що почала великий ремонт у себе вдома і зрозуміла, що це набагато гірше, ніж в шоу на телебаченні» - писала тоді актриса.
Нагадаємо, що для актриси це вже третя дитина. У неї є 14-річний син від музиканта Кріса Робінсона і 6-річний син від соліста Muse Меттью Белламі.
Тегі: кейт хадсон
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 19 вересня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено