007

Кіану Рівз знову сумує


Кіану Рівз знову сумує

 Кіану Рівз не частий гість в нашій хроніці: 53-річний актор не любить голлівудський галас і намагається триматися подалі від вечірок, репортерів і фанатів. Але в кіно, на щастя, він продовжує зніматися, завдяки чому ми і дізнаємося новини з життя зірки. Так, зараз в Брукліні повним ходом йде робота над третьою частиною франшизи "Джон Вік" (John Wick), в якій Рівз грає головну роль і заради зйомок у якій багато часу проводить в спортзалі.

У перерві між тренуваннями папараці і зняли актора, який грівся на сонечку, сидячи у студії. Виглядав Кіану втомленим і сумним: у мішкуватому одязі, зарослий бородою і з босими ногами, він, як вже помітили стурбовані шанувальники і таблоїди, більше був схожий на бездомного, ніж на світову знаменитість.
Втім, повну байдужість до зовнішнього вигляду, думку оточуючих і правилам, прийнятим в Голлівуді, актор демонстрував і раніше: що пройшов через багато важких періодів у житті, він не раз зізнавався, що тяготиться своєю популярністю і не відчуває себе щасливим. Світ досі не може забути історію 2010 року, коли Рівз на самоті святкував свій день народження на лавці в парку. Роки пройшли, а мем "сумний Кіану", на жаль, для самого актора все ще актуальний ...
Тегі: киану ривз
Сергей Задко 28 квітня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено