Кідман пояснила, чому мовчить про свій шлюб


Кідман пояснила, чому мовчить про свій шлюб
Фото: Getty
56-річний Том Круз веде закритий спосіб життя, не нагадує пресі про себе і майже не балує глядачів новими ролями, але ЗМІ продовжують цікавитися актором. І тому використовують будь-яку можливість заговорити про нього з його колишніми дружинами, але частіше виявляється, що спогади про екс-дружину - табу. Нещодавно видання Observer Magazine спробував дізнатися у Ніколь Кідман, чому вона ухиляється від відповідей на питання про Тома на публіці.
«Тепер у мене інший чоловік. З поваги до нього я не хочу говорити про це. Минуло 20 років. Я дожила до того моменту, коли можу сказати: "Не збираюся обговорювати свого колишнього". Мені приємно вимовляти ці слова», - відповіла журналісту актриса.
Круз і Кідман прожили в шлюбі більше десяти років і всиновили двох дітей, доньку Ізабеллу і сина Коннора. Восени Ніколь говорила, що шлюб з кінозіркою допоміг їй в Голлівуді, вберіг від домагань, наприклад.
На превеликий подив публіки, актриса не так давно розповіла про 25-річну Ізабеллу і 23-річного Коннора, які, як і їх прийомний батько, захопилися сайєнтологією.
Тегі: николь кидман
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 06 грудня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено