Кідман розповіла, як Круз врятував її від домагань


Кідман розповіла, як Круз врятував її від домагань
Фото:Getty, New York Magazine

51-річна Ніколь Кідман не любить розмовляти з журналістами про той час, коли вона була дружиною Тома Круза, хоча преса досі регулярно згадує про цей період життя зірок. Журнал New York Magazine сфотографував Ніколь і громадську активістку Айген ПОО для обкладинки свіжого номера. На його сторінках Кідман розповіла, як шлюб з голлівудською зіркою став для неї захистом від домагань в професійному середовищі.

Николь Кидман и Айген Поо

"Завжди неохоче кажу про те, як бути дружиною Тома Круза в 22 роки, тому що зараз я одружена з людиною, якого вважаю своєю великою любов'ю, і це в деякій мірі нешанобливо. Тим не менш, я вийшла заміж дуже рано, але це стало моїм захистом. Я вийшла заміж по любові, але шлюб з дуже впливовим чоловіком захистив мене від домагань. Жила в величезному коконі, а коли вийшла з нього в 32-33 роки, мені довелося подорослішати, "- розповіла актриса в інтерв'ю.

Кідман і Круз одружилися в 1990 році після знайомства на зйомках фільму "Дні грому", а розлучилися в 2001-му. Вони обидва рідко говорять про свій шлюб і прийомних дітей, дочки Ізабелли і сина Коннора.

Том Круз и Николь Кидман

Актриса зізналася New York Magazine, що після розлучення з Крузом стикалася з домаганнями, але не хоче вдаватися в подробиці.

"Чи хочу я когось викрити? Ні. Досвід відбивається на моїй роботі? Безумовно. Я хочу використовувати його і емоції. І мова йде не тільки про сексуальні домагання, але і про втрати, смерті ..." - сказала Кідман.

Тегі: николь кидман
Джерело: spletnik.ru, ET
Сергей Задко 16 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено