Кім Кетролл знову образила Сару Джесіку Паркер


Кім Кетролл знову образила Сару Джесіку Паркер

 Кім Кеттролл заявила, що її не цікавить моральна підтримка колеги по серіалу «Секс у великому місті» Сари Джесіки Паркер, яка спробувала висловити їй свої співчуття у зв'язку з недавньою смертю її брата Кріса Кеттролл. Актриса зробила дуже безапеляційно пост в своєму Інстаграм в суботу:

"Моя мама запитала мене сьогодні:« Коли ця лицемірка залишить тебе в спокої? »Твої триваючі коментарі - болезенное нагадування про те, який жорстокої ти була і якою залишаєшся. Давай з'ясуємо (якщо мені до сих пір це не вдалося): ти мені не родичка і не один. Тому я в останній раз вимагаю перестати експлуатувати мою трагедію для збереження твого обличчя «хорошої дівчинки».
Нагадаємо, що це вже не перше публічне вираження неприязні Кім Кеттролл по відношенню до Сарі Джесіці Паркер. Все почалося з того, що минулої осені були скасовані зйомки третього повнометражного фільму «Секс у великому місті», де повинні були зіграти обидві актриси і їх колишні колеги.
Тоді виник слух, ніби Кім Кетролл вимагає дуже багато чого в обмін на свою участь, і Сара Джессіка Паркер висловила з цього приводу жаль - вона, як і шанувальники історії про четвірку відв'язних мешканок Нью-Йорка, була б рада, якби проект відбувся. У відповідь Кетролл назвала її «нелюбої» і заодно пройшлася по іншим акторам.
Проект не заморожений; Сара Джессіка Паркер і раніше обнадіює шанувальників, що він може відбутися. Черговий коментар на цю тему вона дала в п'ятницю, 9 лютого, виданню E! News:
"Мені здається, я вже занадто довго про це говорю, це лише тому, що ми збиралися це робити, але щось пішло не так, і поки питання не вирішено. Але я знаю, що режисер і сценарист Майкл Патрік Кінг, просто блискучий оповідач, ніколи не залишить цю історію. "
Тегі: сара джессика паркер, ким кэтролл
Сергей Задко 11 лютого 2018


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено