Кіра Найтлі розповіла, як виховує дочку феміністкою


Кіра Найтлі розповіла, як виховує дочку феміністкою
Фото: Ellentube

 33-річна Кіра Найтлі за останні два тижні кілька разів порадувала своїх шанувальників яскравими виходами. Актриса зараз зайнята промокампаній нового фільму зі своєю участю "Колетт", прем'єра якого відбулася на днях в Лондоні. Крім цього, зовсім скоро на екрани вийде і фільм "Лускунчик і чотири королівства", де Найтлі також зіграла одну з ролей.

Не дивно, що для світських виходів зірка вибирає наряди, що нагадують про казкових принцес. Так, Кіра стала гостею шоу Еллен Дедженерес - перед камерами актриса з'явилася в темно-синій блискучій сукні з двохярусного спідницею і широким поясом. Топ наряду прикрашали гудзики у вигляді великих перлин. Образ Найтлі доповнила сріблястими босоніжками, які ефектно відтіняли тканину.
Кира Найтли и Эллен Дедженерес
З ведучою шоу актриса поділилася досить цікавою інформацією. Виявляється, незважаючи на те, що Найтлі знімається в фільмах студії Walt Disney Pictures, в її будинку діснеївські мультики знаходяться під суворою забороною. Актриса забороняє своїй трирічній дочці Еді дивитися "Русалоньку" і "Попелюшку". Причина в тому, що сюжети даних казок не відповідають сучасним цінностям фемінізму.
"Попелюшка" розповідає про те, що хтось чекає, поки богатенький юнак не прийде і не врятує - ні вже, рятуй себе сама! А в "Русалоньці" героїня жертвує голосом заради принца - не треба віддавати свій голос чоловікові! Але мені подобаються пісні, "- зізналася Кіра.
Тегі: кира найтли
Джерело: spletnik.ru, people.com
Сергей Задко 16 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено