Кіра Найтлі збиралася кинути акторство


Кіра Найтлі збиралася кинути акторство
Фото: Getty
Кіра Найтлі збиралася кинути акторство після травматичного діагнозу ПТСР, коли їй виповнилося 20 років. 33-річна актриса розповіла про свою ранню боротьбу зі славою, включаючи діагноз посттравматичного стресового розладу і зрив.
У розмові з THR зірка «Спокути» зізналася: «Я дійсно думала про це, особливо в той момент, коли у мене стався зрив». Борючись зі сприйняттям образу тіла Голлівуду, зірка згадала чутки про її вагу, коли деякі люди звинувачували її в «розладі харчової поведінки». «Я буквально відчувала себе марною», - сказала вона в подкасті видання. «Я відчувала себе так, ніби насправді мене не існує, і я була цією дивною істотою, на яку люди, здавалося, реагували досить екстремальним чином», - додала вона. «У мене дійсно був психічний розлад в 22 роки, тому я взяла відпустку на рік і була діагностована з посттравматичним стресовим розладом через все це».
Пізніше в 2008 році стало відомо, що зірка ледь не пропустила участь в премії BAFTA, тому що не змогла покинути свій будинок за три місяці до цього. Найтлі довелося пройти гіпнотерапію, щоб вийти на червону килимову доріжку.
Тегі: кира найтли
Джерело: THR
Сергей Задко 27 грудня 2018Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено