Кіт Герінґтон прокоментував зв'язок з моделлю


Кіт Герінґтон прокоментував зв'язок з моделлю
Фото: Getty

 Днями якась Ольга Власова, як пізніше вдалося з'ясувати - колишня учасниця телебудівництва "Дом-2", зізналася, що переспала з 31-річним актором Кітом Харінгтон, відомим за своєю роллю Джона Сноу в серіалі "Гра престолів". За словами дівчини, вона познайомилася з зіркою під час своєї поїздки в Люксембург.

"Ми якось відразу порозумілися, і справа швидко дійшла до ліжка. У інтимному плані він мене розчарував. В моїй уяві Кіт був таким собі героєм-коханцем, а на ділі все виявилося інакше, - у фарбах розповіла дівчина виданню" Дом-2 " .
В якості підтвердження своїх слів Ольга надала фотографії тієї самої ночі. На них чоловік, дуже схожий на Харінгтона, лежить на ліжку без одягу в несвідомому стані.
Судячи з усього, новина про його любовні пригоди нарешті дійшла і до самого актора. Канадським журналістам вдалося зв'язатися з офіційним представником знаменитості. Той дав зрозуміти, що актор категорично спростовує розповідь росіянки.
"Твердження в цій історії повністю помилкові. Кіт ніколи не був в Люксембурзі, і він ніколи не зустрічався з Ольгою Власової," - зазначив менеджер артиста EOnline.
Нагадаємо, що Кіт Герінґтон щасливо одружений. У червні цього року актор і його кохана Роуз Леслі, з якою він познайомився в 2012 році на зйомках знаменитого серіалу, одружилися.
Тегі: кит харингтон
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 24 листопада 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено