Клуні найняв новонародженим дітям особисту охорону


Клуні найняв новонародженим дітям особисту охорону
Про те, що голлівудський актор Джордж Клуні приймає занадто близько до серця все, що стосується його новонароджених дітей, стало відомо ще в день їх появи на світ, коли представник знаменитості заявив, що артист "перенервував, і йому потрібен час, щоб прийти до тями". Як повідомляє видання RadarOnline, Джордж найняв особистих охоронців, які охороняють його новонароджених сина Александра і дочку Еллу цілодобово.
Крім цього, Клуні посилив охорону їхнього будинку в передмісті Лондона, де вони всі знаходяться в цей момент. Послуги особистих охоронців обійдуться Джорджу в більш ніж 318 тисяч доларів на рік. Охоронці зобов'язані постійно перебувати в кімнатах дітей 56-річного актора. "Шлях до батьківства було занадто довгим у Джорджа, і він бажає уникати найменшого ризику, і ці охоронці - це тільки початок", - розповів інсайдер.
Крім цього Клуні удосконалив систему охорони будинку лазерними датчиками, витративши на це 127 тисяч доларів. Дружина актора і мати його дітей Амаль Аламуддін займається міжнародним правом і вже не раз отримувала погрози від терористів на свою адресу. Через це юристу довелося відкласти свої поїздки в Судан, Конго та інші небезпечні країни.
Тегі: джордж клуни
Сергей Задко 13 червня 2017Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено