last-night-in-soho

Колін Фаррелл ліг в реабілітаційний центр


Колін Фаррелл ліг в реабілітаційний центр

 Як повідомили західні джерела, Колін Фаррелл вирішив лягти в реабілітаційну клініку, щоб деякий час поспостерігатись у лікарів. Лікувати 41-річному акторові, на щастя, нічого - ось уже 12 років він веде здоровий спосіб життя і не вживає наркотики і алкоголь, проте побоюється, що може в будь-який момент знову повернутися до цих згубних звичок. Звернутися за медичною допомогою він вирішив добровільно. Як повідомив інсайдер, актор вжив превентивні заходи.

"Він зробив це з метою профілактики. Йому потрібне свого роду перезавантаження. Зараз він взагалі нічого не вживає," - розповіло джерело.
Елітний медичний центр The Meadows, пацієнтом якого став Фаррелл, знаходиться в Арізоні. Раніше його вже відвідували Селена Гомес, Харві Вайнштейн, Тайгер Вудс і інші знаменитості. Профілактичне лікування обійдеться акторові недешево - доба перебування в цій клініці коштує більше тисячі доларів.
Вперше ж у Рехаб актор ліг в 2006 році, і це йому, як він зізнався через пару років в інтерв'ю, сильно допомогло.
"Я пив і вживав наркотики з 14 років. Лікування в клініці дуже сильно змінило моє життя. Можна сказати, що я щасливчик," - заявляв він.
Тегі: колин фаррелл
Сергей Задко 04 квітня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено