Крейг і Ельба зробили епічне селфі


Крейг і Ельба зробили епічне селфі
Фото: Getty
Офіційно - Деніел Крейг і Ідріс Ельба нарешті зустрілися на тлі чуток про заміну Джеймса Бонда. І це було так само епічно, як ви могли собі уявити.
Британські актори випадково сиділи поруч один з одним на «Золотому глобусі», що, можливо, ознаменувало собою перший випадок, коли пара була зображена разом. Хоча, схоже, 46-річному Ідрісу довелося змиритися з тим, що 50-річний Даніель прикидався, ніби його не влаштовує його можлива заміна 007.
У селфі, яким поділилася наречена Ідріса Сабріна Дору, акторів можна побачити серед натовпу в Беверлі Хілтон. Актор «Лютера» Ідріс тягне занепокоєне обличчя, кладучи руку на плече Деніела, але давній актор Бонда виглядає менш схвильованим, хапається за спинку стільця і ​​пильно дивиться на Ідріса. Але це легка усмішка, яку ми бачимо на обличчі Деніела? Ми приймемо це за те, що він схвалює прийняття Ідрісом його нової ролі, чи не так?
Жартуючи про зіткнення пар, Сабріна підписала зображення: «Не для того, щоб посилити вогонь, а... грайте з хорошими хлопцями». Чутки про те, що Ідріс одягне смокінг Бонда, поширювалися протягом декількох років і досягли межі лихоманки в 2018 році, коли актор написав у Твіттері: «Мене звуть Ельба, Ідріс Ельба».
Тегі: идрис эльба
Джерело: Instagram
Сергей Задко 06 січня 2019


Ім’я:
11 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено