Кріс Хемсворт і Ельза Патакі будують гігантську віллу


Кріс Хемсворт і Ельза Патакі будують гігантську віллу
Фото: Splash/Gettyimages.ru

 35-річний Кріс Хемсворт і його 42-річна дружина Ельза Патакі затіяли грандіозне будівництво! Зоряна пара почала зводити особняк, приголомшливий своїми розмірами...

Будинок, який, за попередніми оцінками, обійдеться у вісім мільйонів доларів, виконавець ролі Тора і його дружина будують на батьківщині актора - в Австралії, в місті Байрон-Бей. Новий маєток зводиться на місці старого будинку Кріса і Ельзи в балійском стилі з вісьмома спальнями і 11 ванними кімнатами.
Стройка дома Криса Хемсворта
Судячи по знімках з будівництва, новий особняк буде ще масштабнішим, ніж раніше. Найвища будівля з монолітними бетонними стінами на даному етапі більше нагадує торговий центр, завод або навіть термінал аеропорту.
На знімках, зроблених з вертольота, вже можна помітити, що на даху будівлі буде розташовуватися великий басейн. Відомо, що в новому будинку також будуть спа-центр, кінозал і кімната для ігор. Ще особняк оснастять тренажерним залом, в якому зоряна пара, нерівно дихає до спорту, зможе разом займатися боксом, не покидаючи межі будинку.
Основними житловими просторами стануть шість просторих і світлих кімнат з великими вікнами. У дворі будинку планується будівництво нового басейну і великого гаража на кілька машин.
Будівництво вже зараз викликає бурхливу реакцію інтернет-користувачів.
"Це школа? Лікарня? Або торговий центр?"
"У цьому районі просто не прийнято будувати такі непристойно величезні будинки!" - дивуються шанувальники.
Тегі: крис хемсворт
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 22 вересня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено