Кріс Хемсворт розкрив секрети свого тіла


Кріс Хемсворт розкрив секрети свого тіла
Фото: Getty
Якщо ви мріяли про те, щоб виглядати як Кріс Хемсворт, або хоча б подивитися, як цього доczunb, у нас є хороші новини. Актор запустив додаток, в якому розповідає про свої тренування!
Могутній Месник відомий своєю фізичною формою, так що з його боку було дуже розумно поділитися секретами в новому додатку Centr. Тільки минулого тижня він завантажив тренування в австралійському стилі, в якій він робив кругові доріжки на тенісному корті, виконуючи різні випади, повзаючи і працюючи над собою, а ми потіли, просто спостерігаючи. Щоб досягти фігури Тора, Кріс займався важкою атлетикою по годині в день, шість днів на тиждень. Але це ще не все, тому що він також вважає бокс, підтягування і багато чого ще. Ви все ще хочете працювати, як Кріс?
Крім того, він їсть шість разів на день, жуючи чистий білок, овочі і коричневий рис. Мабуть, різноманітність не в його стилі. Якщо ви все ще готові прийняти виклик, додаток буде включати в себе тренування, плани харчування і вправи на усвідомленість, які проводить австралійський актор.
Тегі: крис хемсворт
Джерело: Metro
Сергей Задко 28 січня 2019Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено