Кріс Мартін познайомив Дакоту Джонсон з колишньою


Кріс Мартін познайомив Дакоту Джонсон з колишньою
Фото: Instagram, Gettyimages.com

 41-річний Кріс Мартін і 46-річна Гвінет Пелтроу офіційно розлучилися ще в 2014 році, проте зіркам вдалося розлучитися цивілізовано, і вони залишилися друзями. Селебріті продовжують близько спілкуватися, що не дивно, адже у пари двоє дітей: 14-річна Еппл та 12-річний Мозес. Екс-подружжя навіть знайомлять своїх нових пасій один з одним. Так, Кріс дружить з нинішнім чоловіком Гвінет продюсером Бредом Фелчаком, а тепер познайомив з колишньою дружиною і дітьми і свою нинішню дівчину, 29-річну Дакоту Джонсон. Зірки відзначили День подяки разом.

"Вони - сучасна сім'я і прекрасно провели час, святкуючи разом," - поділилося джерело з близького оточення Дакоти.
На початку листопада з'явилися чутки про те, що зірка фільму "П'ятдесят відтінків сірого" і фронтмен групи Coldplay незабаром стануть батьками. Однак представник Дакоти спростував цю інформацію.
"Кріс живе в Малібу, і Дакота, схоже, любить приїжджати до нього. Вони іноді ходять на обід з друзями, але в основному запрошують близьких до себе. Вони ходять на пляж разом і гуляють по околицях. Здається, їм подобається спокійне життя," - додав інсайдер.
Нагадаємо, Гвінет вийшла заміж за Мартіна в грудні 2003 року, коли вже перебувала в цікавому положенні. Пара розпалася в березні 2014 року, написавши про це есе на сайті Goop. Свій розрив Гвінет Пелтроу і Кріс Мартін назвали "усвідомленим" і пообіцяли зберегти близькі стосунки.
Тегі: гвинет пэлтроу, дакота джонсон
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 25 листопада 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено