Кріс Пратт познайомив рідних з Кетрін Шварценеггер


Кріс Пратт познайомив рідних з Кетрін Шварценеггер
Фото: Getty, Enews

 Закохані разом всього пару місяців, але їхні стосунки розвиваються дуже стрімко. Кріс вже познайомив кохану зі своїм сином від шлюбу з Анною Феріс, а Кетрін представила обранця матері Марії Шрайвер і братам. Тепер настала черга дівчата провести час з рідними актора.

Минулими вихідними Пратт і дочка залізного Арні провели в компанії улюбленого брата актора - Каллі Пратта і його дружини. У суботу вони відвідали каліфорнійський винний завод, а на наступний день взяли участь у благодійному концерті. Фотографіями з сімейного вікенду Каллі поділився в соцмережах: «Я дуже вдячний родині і друзям. Дякую за компанію, сміх і вино. А Крісу за проведення аукціону »- ділився враженнями чоловік.
Судячи з фотографій, розміщених в Інтернеті, родина і друзі Пратта радо зустріли Кетрін. На всіх групових фото дівчина посміхається, сміється і виглядає абсолютно щасливою. На фотографіях в благодійного вечора улюблені позують в офіційних образах: Кріс - в класичному діловому костюмі, а Кетрін вибрала стильне відкрите чорне плаття з квітковим принтом на спідниці.
Нагадаємо, про роман Кріса Претт і Кетрін Шварценеггер заговорили в червні цього року. Приводом стали з'явилися в мережі спільні фотографії знаменитостей, зроблені під час пікніка. Закохані вважають за краще поки ніяк не коментувати свої стосунки, насолоджуючись суспільством один одного.
Тегі: крис пратт
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 14 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено