Крістен Стюарт і Стелла Максвелл влаштували побачення


Крістен Стюарт і Стелла Максвелл влаштували побачення

 Весь свій вільний час 27-річна Крістен Стюарт і 27-річна Стелла Максвелл проводять удвох, проте вдома дівчата, стосунки яких тривають вже більше року, не сидять. Крістен і Стелла люблять влаштовувати романтичні побачення в різних закладах або просто прогулюватися по вулиці. У п'ятницю, наприклад, знаменитості вирушили на ланч в один з лос-анджелеських барів, по шляху до якого їх і піймали папараці.

Як повідомляється, в закладі Стюарт і Максвелл провели небагато часу: дівчата випили по коктейлю і вирушили назад - в сторону будинку. Судячи з фотографій, настрою у закоханих особливо не було - чому могли стати причиною настирливі репортери.
Що ж стосується їх одягу, то актриса і модель обидві були в джинсах. Крістен додала до свого образу темно-синій піджак в смужку і білий топ, а Стелла - джинсову куртку і топ брудно-зеленого кольору. Крім цього, модель одягла темні окуляри з білою оправою, пов'язку для волосся, а також чокер.
Про роман актриси і моделі, нагадаємо, заговорили в кінці 2016 року. Пара сама дала німе підтвердження своїм відносинам, з'явившись разом на зйомках Стюарт в Савані в грудні 2016 року.
Тегі: кристен стюарт
Сергей Задко 21 січня 2018


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено