Крістіан Бейл затроллив глядачів "Золотого глобуса"


Крістіан Бейл затроллив глядачів
Фото: Getty
Крістіану Бейлу вдалося затролити всіх, хто дивився «Золотий глобус» 2019 року, переконавши їх, що він назвав своїх дітей Банан і Буріто.
У цей вечір актор отримав нагороду за «Кращу чоловічу роль в кіно» («Мюзикл» або «Комедія») за роль Діка Чейні у фільмі «Недолік». Крістіан продемонстрував свій англійський акцент в найзабавнішій промові за всю ніч. Він подякував своїй дружині Сібі Блазіч, яка строго наказує йому не говорити занадто багато, щоб він не потрапив в біду - але, очевидно, він вирішив її не послухатися. «Вона знає всю дурну нісенітницю, яка іноді може виходити з мого рота», - сказав він натовпу. «Я можу потопити і зіпсувати хороший фільм і середню кар'єру в одній промові, так що спасибі за цю пораду, любов моя. Я б не працював без неї».
Крістіан також подякував своїм дітям «Буріто» і «Банану» - і завдяки здатності знаменитостей давати своїм дітям незвичайні імена, глядачі були щиро здивовані тим, чи були це їх справжні імена чи ні. Зрозумівши, що вони не просто це уявили, глядачі поділилися своїми враженнями в Інтернеті.
Якщо комусь цікаво, Banana і Burrito - більш ніж ймовірно, миле прізвисько люблячого батька для його сина і дочки. Справжнє ім'я його дочки - Еммелін, їй 13 років, а Джозеф народився в 2014 році, і йому чотири роки. Однак, як і в решті його життя, Крістіан докладає зусиль, щоб зберегти все особисте в таємниці.
Тегі: кристиан бэйл
Джерело: Golden Globes
Сергей Задко 05 січня 2019



Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено