Круз готовий зустрітися з Холмс після 5 років


Круз готовий зустрітися з Холмс після 5 років
Коли в 2012 році трапилося розлучення Тома Круза і Кеті Холмс подружжя уклали контракт на п'ять років. Головною причиною розставання пари стало небажання Кеті виховувати їх дочка Сурі по принципам саєнтології, прихильником якої є Том. Заради того, щоб Круз дозволив їй опіку над їхньою дочкою, Кеті підписала контракт, за умовами якого вона протягом п'яти років не вийде заміж і буде тримати рот на замку щодо всього, що стосується саєнтології.
Сам Круз на ці роки фактично відрікся від рідної доньки. До того ж, зустрічам перешкоджала Кеті, яка боялася, що так звані ментори і вчителі, які завжди знаходяться поруч з Томом, здатні налаштувати Сурі проти неї, заперечує погляди і вірування саєнтологів. Круз не бачив дочку з 2013 року. І ось тепер, коли термін дії договору закінчується, він висловив готовність зустрітися з колишньою дружиною і отримати право спілкуватися з 11-річною дочкою. За однією версією, він готовий провести зустріч з Кеті Холмс наодинці, щоб обговорити всі проблеми. За іншою, - лише в присутності свого ментора-сайєнтолога.
Круз переглянув свої погляди. І навіть, готовий змиритися з романом Кеті і його колишнього друга Джеймі Фокса, щоб отримати можливість знову бачитися і спілкуватися з донькою. Кеті і Джеймі посилено всі ці роки приховували свої відносини як раз через контракт. Кеті боялася його порушити, адже Том міг використовувати всі свої зв'язки і гроші, щоб відібрати Сурі і віддати її в спеціальне саейнтологіческое навчальний заклад, як він хотів ще до розлучення.
Тегі: том круз
Сергей Задко 27 вересня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено