addams-family-2

Квентін Тарантіно посварився з нареченою через дітей


Квентін Тарантіно посварився з нареченою через дітей
Наречена Квентіна Тарантіно, ізраїльська модель і співачка Даніелла Пік, поставила перед ним ультиматум, втомившись чекати, коли він зважиться створити з нею сім'ю. Про це повідомляє видання PageSix.
Квентін і Даніелла познайомилися вісім років тому. Але тоді після нетривалого залицяння вони розлучилися. Тарантіно переключився спочатку на Уму Турман, а потім на дизайнера Кортні Хоффман. Однак в минулому році, коли Квентін і Хоффман розлучилися, він вирішив не шукати нову подружку, а возз'єднався з Даніеллою. Як стверджує інформатор видання, Тарантіно задаровував Пік коштовностями.
І все було б чудово, якби 40-річна Даніелла не заявила Квентіну, що вона хоче дитину в найближчий час. Однак 54-річний Тарантіно розчарував кохану. «Він відповів, що теж хоче обзавестися потомством, але як-небудь потім. Даніелла почекала ще трохи, але Тарантіно й далі «тягнув час». І тоді Пік зібрала свої речі і поїхала, повідомивши Квентіну на прощання, що вона повернеться, тільки якщо він передумає», - повідомляє джерело.
Тегі: квентин тарантино
Сергей Задко 30 березня 2017


Ім’я:
21 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено