Ларсон розповіла про дружбу з Лоуренс і Стоун


Ларсон розповіла про дружбу з Лоуренс і Стоун
Брі Ларсон в недавньому інтерв'ю зізналася, що з ростом популярності зросли її комплекси: в якийсь момент дівчині здавалося, що вона не в змозі впоратися з відповідальністю після отримання «Оскара» за роль у фільмі «Кімната». Про це повідомляє видання People.
Але в той момент поруч опинилися більш досвідчені актриси - Емма Стоун і Дженніфер Лоуренс, які підтримали Брі. «Вони буквально врятували мені життя», - зізналася Ларсон.
Актриса розповіла, що два роки тому практично ізолювала себе від суспільства: намагалася не з'являтися на світських заходах і дуже різко реагувала на критику на свою адресу. «Іноді я відчувала себе дуже самотньою і негідною всього, що зі мною відбувалося. Мені було ніяково, що всі про мене говорять», - додала вона.
Саме тоді Брі подружилися з Лоуренс і Стоун. Дівчата відправляли їй підбадьорливі повідомлення і замовляли цукерки. «Якось Емма написала мені прекрасного електронного листа, перебуваючи у від'їзді, а Джен постійно запитувала, як мої справи», - заявила Ларсон, додавши, що могла ділитися з подругами всім, що з нею відбувалося.
Актриса згадала, що перед «Оскаром» Емма Стоун подарувала їй надихаючу книгу під назвою «Я можу літати», брелок у вигляді слонів і карти вдачі. Брі також пояснила, що дуже цінує дружбу з актрисами, так як в дитинстві у неї не було друзів: «Ця підтримка дуже важлива для мене: я вчилася вдома, тому не спілкувалася з ровесниками, а тепер поруч зі мною абсолютно неймовірні люди».
Тегі: бри ларсон
Сергей Задко 27 квітня 2017


Ім’я:
14 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено