Леді Гага приїде на Одеський кінофестиваль


Леді Гага приїде на Одеський кінофестиваль

Чи підтвердиться ця інформація, стане відомо в день відкриття ОМКФ, 12 липня.

Одеський кінофестиваль завжди найочікуваніша подія в культурному житті України. Багато хто прагне туди потрапити з метою себе показати і на інших подивитися.

Ось з останнім, як раз, в цьому році дуже навіть пощастило. Ходять чутки, що Четвертий ОМКФ відвідає американська співачка Леді Гага. І не просто заради розваги. Поп-виконавиця буде присутньою на прем'єрі фільму-відкриття фестивалю «Мачете вбиває», який зняв режисер Роберт Родрігез. У стрічці Гага дебютувала з роллю найманої вбивці.

Ексклюзивну можливість відкрити 12 липня Одеський кінофестиваль стрічка Родрігеза отримала не просто так. Адже продюсером стрічки став Олександр Роднянський, який також очолить журі Міжнародної конкурсної програми кінофестивалю в 2013 році.

Фільм продовжує історію про кровожерного і справедливого колишнього федерального агента у виконанні Денні Трехо. Цього разу його вербує сам президент США для небезпечної місії нездійсненної для звичайного смертного - він повинен прибрати божевільного революційно налаштованого і ексцентричного мільярдера торговця зброєю, в чиї плани входить світова війна.

Крім Денні Трехо і Леді Гаги у фільмі знімаються Мішель Родрігес, Мел Гібсон, Джессіка Альба, Чарлі Шин, Антоніо Бандерас, Зої Солдана і Куди Гудінг-мол.

Нагадаємо, що Четвертий Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 по 20 липня 2013 року. До речі подейкують, що для постера фестивалю використали фотографію з соціальної мережі Instagram. 

Тегі: леди гага, омкф, мачете убивает, роберт родригез, александр роднянский, дэнни трехо, мишель родригес, мел гибсон, джессика альба, чарли шин, антонио бандерас, зои солдана, куда гудинг-мл.
Sushchenko 15 червня 2013Ім’я:
02 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено