last-night-in-soho

Леонардо Ді Капріо і Каміла Морроне підтвердили роман


Леонардо Ді Капріо і Каміла Морроне підтвердили роман

Про роман Лео і Каміли вперше заговорили в кінці минулого року: нібито парочка засвітилася на декількох вечірках, а потім зустріла разом Новий рік. І ось тепер актор і манекенниця підтвердили свій роман, з'явившись разом на публіці. Ді Капріо і його подруга були помічені рано вранці в Лос-Анджелесі: одягнувшись якомога непримітнішого, закохані відправилися поснідати в один з ресторанчиків. Як стверджують очевидці, Лео і його дівчина трималися за руки, а біля входу в ресторан Каміла ніжно поцілувала свого супутника в плече.

Втім, у дечому Каміла все-таки відрізняється від попередніх дівчат Ді Капріо: вона виросла в відомій родині. Її вітчим - знаменитий Аль Пачіно: актор виховував її з десятирічного віку.
Каміла народилася в Аргентині, але її батьки досить швидко перебралися в США. Її мати і батько були моделями і завдяки ефектній зовнішності не сиділи без роботи - батьки дівчинки знімалися в рекламі і в серіалах. Подружжя розлучилося, а через рік мати Каміли Люсія познайомилася з Аль Пачіно. Їй тоді було 30, голлівудському небожителю - 66, але любові, як відомо, всі віки покірні. Пара разом уже 10 років, і хоча скріплювати відносини узами шлюбу Аль Пачіно, схоже, не поспішає, він цілком щасливий зі своєю Люсией. До слова, актор жодного разу не був офіційно одружений, хоча у нього є троє дорослих дітей.
Кажуть, саме Аль Пачіно і познайомив прийомну дочку з одним Лео. Дівчину різниця в 20 років не збентежила, і вона досить швидко відповіла на залицяння зоряного кавалера.
Нагадаємо, в різний час серед пасій актора значилися ізраїльська модель Бар Рафаелі, голлівудська актриса Блейк Лайвлі, німецька манекенниця Тоні Гаррн і з десяток інших красунь. Довше за всіх протрималася бразилійка Жизель Бундхен - з нею Лео зустрічався три роки.
Тегі: леонардо ди каприо
Сергей Задко 29 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено