last-night-in-soho

Леонардо Ді Капріо прогулявся зі своєю дівчиною


Леонардо Ді Капріо прогулявся зі своєю дівчиною

 Відомий голлівудський актор Леонардо Ді Капріо, якому раніше приписували роман з українською моделлю, потрапив в об'єктив папараці разом зі своєю новою коханою - 20-річною аргентинською моделлю Камілою Морроне. Закохані були помічені на прогулянці в Нью-Йорку, а фото опублікувало видання Daily Mail.

Лео і Каміла були одягнені в одному стилі. Тільки він доповнив білу футболку джинсами, а Каміла - штанами в стилі мілітарі. Пара поводилася дуже стримано, намагаючись не привертати увагу публіки.
Про роман 43-річного актора і моделі заговорили ще в кінці минулого року. За словами інсайдерів, Лео весь вільний час проводить зі своєю коханою. У мережі навіть ходять чутки, що модель вже познайомила бойфренда зі своєю мамою - актрисою Лючілой Солой. До речі, мама дівчини є коханої легендарного актора Аль Пачіно, який вже пригрозив Лео.
Нагадаємо, також ходять чутки, що актор представив нову подругу своєї мами. Ді Капріо вирішив відвезти Камілу подалі від сторонніх очей, і пара вирушила до Французької Полінезії, де до них приєдналася мама актора.
Тегі: леонардо ди каприо
Сергей Задко 16 травня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено