Ліндсі Лохан розповіла правду про своє життя


Ліндсі Лохан розповіла правду про своє життя

 32-річна актриса Ліндсі Лохан знялася в багатьох фільмах, почавши свою кар'єру в ранньому дитинстві. Через деякий час зірка пристрастилася до алкоголю і наркотиків, такий спосіб життя завів актрису в глухий кут. Її ім'я часто стало прикрашати обкладинки західних таблоїдів з аж ніяк не позитивними заголовками.

Схоже, що Ліндсі вирішила взяти себе в руки і почати нове життя. У новому інтерв'ю актриса розповіла про свої плани на майбутнє.
"Я нормальна, хороша людина. У мене немає поганих намірів. І моє минуле має залишитися в минулому", - говорить Лохан в інтерв'ю.
За словами актриси, громадськість ніколи не знала її справжню, в основному завдяки чуткам про неї в ЗМІ. "Я вважаю, що успіх - найкраща помста, тиша - найкраще. Коли я вирішила змінити своє майбутнє, своє життя, я подумала:" Де таке місце, де я б змогла знайти тишу? ".
Мабуть, ці місця - Греція і Дубай. Зараз Лохан займається бізнесом в Греції. Вона відкрила пляжний будинок "Лохан Біч Хаус", більшу частину часу актриса проводить саме там. Знаменитість також деякий час проживала в Дубаї.
Тегі: линдси лохан
Сергей Задко 03 липня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено