last-night-in-soho

Лоуренс відповіла на чутки про стосунки з Бредом Піттом


Лоуренс відповіла на чутки про стосунки з Бредом Піттом

 Кілька років ЗМІ намагаються з'ясувати, хто або що стало причиною розставання колись «найкрасивішої пари Голлівуду» - Анджеліни Джолі і Бреда Пітта. Колишньому чоловікові «місіс Сміт» приписували один роман за іншим. Роль тієї, хто внесла ложку дьогтю в солодкий союз «Бранджеліни», займала як колишня пасія Пітта Дженніфер Еністон, так і принцеса Монако. Не дивно, що навіть Дженніфер Лоуренс потрапила в список подружок актора.

Однак Лоуренс вирішила розставити всі крапки над «І» під час телешоу «Дивись, що трапилося в прямому ефірі з Енді Коеном».
"Ні, я зустрілася з ним одного разу в 2013-му, і то це було випадково. Але я якось не поспішала розвінчати чутки раніше, " -іронічно зауважила Дженніфер.
У листопаді американська актриса Кейт Хадсон теж жартівливо відповіла тим, хто говорив про її роман з Піттом. За її словами, це був найбожевільніша чутка, який їй доводилося чути.
"Я не бачила його (Пітта) чотири роки! Але чутка була така хороша, мені дуже подобався. І я сказала: « Добре, значить, у нас є близнюки! », - сказала Кейт.
Нагадаємо, що зараз Хадсон щаслива з музикантом Денні Фудзікава, а Дженніфер Лоуренс розлучилася з кінорежисером Дарреном Аронофскі. Це сталося в жовтні 2017 року.
Тегі: дженнифер лоуренс, брэд питт
Сергей Задко 04 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено