Лоуренс прокоментувала секс з Вайнштейном


Лоуренс прокоментувала секс з Вайнштейном
Фото: Getty
Дженніфер Лоуренс заперечує, що мала сексуальні стосунки з Харві Вайнштейном після того, як судові документи свідчили протилежне. Продюсер похвалився, що спить з актрисою. Зірка «Мій хлопець - псих» звинуватила Вайнштейна в «хижацькій тактиці і брехні» після появи нового позову, поданого анонімною жінкою, яка стверджує, що Вайнштейн піддав її сексуальному насильству і переслідуванням.
Жінка стверджувала, що Вайнштейн мастурбував перед нею після того, як він увійшов до неї у ванній на діловій зустрічі в 2013 році; і стверджує, що в тому ж році Вайнштейн насильно здійснив з нею оральний секс після обіду. Жінка стверджує, що після цього інциденту Вайнштейн сказав: «Ти взагалі хочеш бути актрисою? Я спав з Дженніфер Лоуренс і дивись, де вона; вона тільки що отримала Оскар».
28-річна Лоуренс сказала в своїй заяві: «Моє серце розривається від всіх жінок, які стали жертвами Харві Вайнштейна. У мене ніколи не було нічого, крім професійних відносин з ним. Це ще один приклад хижацької тактики і брехні, якими він займався, щоб заманити незліченну кількість жінок».
Раніше в цьому році вона відмовилася захищати Вайнштейна після того, як він в судових документах назвав її і Меріл Стріп актрисами, які сказали хороші речі про нього.
Тегі: дженнифер лоуренс
Джерело: Metro
Сергей Задко 16 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено